Коммутатор POE со встроеным SFP (B) 48V-57V, 8 портов PoE + 1 порт Ethernet FX 155 Мбит/с

Коммутатор POE со встроеным SFP (B) 48V-57V, 8 портов PoE + 1 порт Ethernet FX 155 Мбит/с

На складе
Рейтинг:

На складе 2584
2 584 грн.

  • Производитель: PRC
  • Код товара: FT-1F8EP

О нас
Доставка
Оплата
Обмен и возврат
Доставка
  • по Киеву курьером
    в Дарницком районе: 45 грн
    от 2000 грн - бесплатно
  • по Украине:
    НОВАЯ ПОЧТА от 40 грн
  Комутатор POE BLY-1F8EP 48V з 8 портами POE 

Тип джерела живлення: зовнішній блок живлення 52 В 1,85 А

Діапазон вхідної напруги: 48 ~ 56В постійного струму

Кількість та параметри мережевих портів POE:   8 * Downlink Ethernet портів 10/100 Мбіт / с

Відстань передачі: Downlink порти: 100м. (Можливе збільшення до 200 м. При швидкості 10 Мбіт / с), Uplink порт: 100м.

Кількість та параметри оптичних портів SC/FC/ST: 1* 155 Мбит/с, довжина хвилі 1550nm

Відстать передачі по оптичному кабелю до 25 км

Середовище передачі: кабель типу «вита пара» Cat5e / 6

POE Стандарти: IEEE802.3af

Потужність PoE на порт: 15,4 Вт  

Мережеві стандарти: IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX / FX, IEEE802.3az

Робоча температура: 0 ~ 55 С, вологість 0 ~ 95% (без утворення конденсату)

Корпус: метал

Колір чорний          
Характеристики
Количество портов PoE
8
Максимальная скорость передачи данных
100 Мбит/с
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!