Коммутатор POE 48V/57V 4 портов PoE +1 порт Ethernet FX 155 Мбит/с(UP-Link)
  • -17%
  • СУПЕРЦЕНА
  • Коммутатор POE 48V/57V 4 портов PoE +1 порт Ethernet FX 155 Мбит/с(UP-Link)

Коммутатор POE 48V/57V 4 портов PoE +1 порт Ethernet FX 155 Мбит/с(UP-Link)

На складе
Рейтинг:

На складе 1499
1 800 грн.
1 499 грн.

  • Производитель: PRC
  • Код товара: FT-1F4EP

О нас
Доставка
Оплата
Обмен и возврат
Доставка
  • по Киеву курьером
    в Дарницком районе: 45 грн
    от 2000 грн - бесплатно
  • по Украине:
    НОВАЯ ПОЧТА от 40 грн
          Технічні характеристики: 

Комутатор POE BLY-1F4EP 48V з 4 портами POE 

Тип джерела живлення: зовнішній блок живлення 52В 1,25А

Діапазон вхідної напруги: 48 ~ 56В постійного струму

Споживана потужність пристрою POE: 65 Вт

Кількість та параметри мережевих портів POE:   4 * Downlink Ethernet портів 10/100 Мбіт / с

Downlink порти: 100м. (Можливе збільшення до 200 м. При швидкості 10 Мбіт / с),

Кількість та параметри оптичних портів SC/FC/ST: 1* 155 Мбит/с, довжина хвилі 1310nm/1550nm

Відстать передачі по оптичному кабелю до 25 км

Середовище передачі: кабель типу «вита пара» Cat5e / 6

POE Стандарти: IEEE802.3af

Потужність PoE на порт: 15,4 Вт  

Мережеві стандарти: IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX / FX, IEEE802.3az

Робоча температура: 0 ~ 55 С, вологість 0 ~ 95% (без утворення конденсату)

Корпус: метал

Колір чорний     
Характеристики
Количество портов PoE
4
Максимальная скорость передачи данных
100 Мбит/с
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!